07-08 Kasım 2015 tarihlerinde "optimist takım yarışları "Göztepe-Torasan/İzmir parkurunda yapılacaktır.

Katılan  sporcularımız

Damla Biçer, Irmak KaraormanEge TaşkayaMehmet DalkılıçUygar Kızılkaya 

Antrenörümüz Emrah Taşlı 

İl Birinciliği Yelken Yarışları 17-18 Ekim 2015 Tarihlerinde Foça-İzmir'de yapılsı

Katılan Sporcular 

Laser Radial Ecem Elmas-Mehmet Alp Alagöz
Laser 4.7 Ege Can Barçın - Kemal Metin - Caner Aktan
Optimist Damla Biçer- Furkan Ayöz - Uygar Kızılkaya
Optimist Junior Sibel Yıldırımcı- Irmak Karaorman- Ege Taşkaya- Mehmet Dalkılıç - Tan Barçın - Yenisey Yalta katıldılar. 
Antrenörlerimiz Emrah Taşlı ve Can Güven

Sonuçlar

Optimist-Genel:  3. Uygar Kızılkaya
Laser 4.7-Genel:  3. Kemal Metin
Laser 4.7 Junior:  2. Kemal Metin, 3. Ege Can Barçın
Laser Radial: 2. Ecem Elmas Sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutlarız.

10-11 Ekim 2015 tarihlerinde İzmir Genclik ve Spor Müdürlüğü organizasyonu ve Foça Yelken İhtisas Kulübü' nün evsahipliği yapacağı " Teşvik Kupası Yelken Yarışları" Foça'da yapıldı.

50 sporcunun katıldığı bu yarışlara FYİK sporcuları 
Laser Radial Ecem Elmas-Mehmet Alp Alagöz
Laser 4.7 Ege Can Barçın - Kemal Metin - Caner Aktan
Optimist Damla Biçer- Furkan Ayöz - Uygar Kızılkaya
Optimist Junior Sibel Yıldırımcı- Irmak Karaorman- Ege Taşkaya- Mehmet Dalkılıç - Tan Barçın - Yenisey Yalta katıldılar. 
Antrenörlerimiz Emrah Taşlı ve Can Güven

 

Sonuçlar Optimist Genel Uygar Kızılkaya  1.

                                   Güneş Damla Biçer 2.

Optimist Bayanlar G. Damla Biçer 1.

Optimist Junior Genel Yenisey yalta 5.

Optimist Junior Bayanlar Irmak Karaorman 3.

Laser 4.7 Genel Kemal Metin 4.

                      Ege Can Barçın 5.

Laser Radial Ecem Elmas 1. olmuşlardır. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutlarız.

 

03-04 Ekim 2015 tarihlerinde 'Karşıyaka'da Körfez Yarışları düzenlendi.Laser Radial Ecem Elmas - Laser 4.7 - Ege Can Barçın - Kemal Metin
Optimist Damla Biçer- Sibel Yıldırımcı- Irmak Karaorman - Tan Barçın - Ege Taşkaya - Mehmet Dalkılıç- Yenisey Yalta- Uygar Kızılkaya- Furkan Ayöz yarıştılar.
Antrnörlerimiz Emrah Taşlı ve Can Güven
Sonuçlar
Laser 4.7 Genel Kemal Metin 2.
                        Can Barçın 3.
Laser.7 Junıor Kemal Metin 2.
                        Can Barçın 3.
Optimist Genel Uygar Kızılkaya 1.
                          Damla Biçer 3.
                      Furkan Ayöz 4.
                      Sibel Yıldırımcı 5.
 Optimist junior Mehmet Dalkılıç 4.
 Optimist junior bayanlar Irmak Karaorman 2.

21-23 ağustos 2015 Çanakkale'de Turhan Mildon Yelken Yarışlarına katıldık. Sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar dileriz. FYİK
Antrenörler
Emrah Taşlı
Can Güven

Optimist Junıor
Irmak Karaorman
Sibel Yıldırımcı
Batı Tan Barçın
Mehmet Dalkılıç
Ege Taşkaya
Yenisey Yalta

Optimist
Damla Biçer
Furkan Ayöz
Uygar Kızılkaya


Laser 4.7
Ecem Elmas
Kemal Metin
Can Barçın

Kafile Başkanı

Berk Bayraktutan

 

10-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında 'Urla İgor Yarışları'na katıldık

 

Optimist

Damla Biçer

Furkan Ayöz

Uygar Kızılkaya

Optimist Junıor

Batı Tan Barçın

Sıbel Yıldırımcı

Irmak Karaorman 

Ege Taşkaya

Mehmet Dalkılıç

Yenisey Yalta

Antrenör

Emrah Taşlı

FYİK takımına başarılar dileriz 

 

 

Sporcularımızdan Uygar Kızılkaya ve Ege Taşkaya 15-21 haziran 2015 tarihleri arasında Sinop'ta yapılacak olan ' Optimist Türkiye Şampiyonası' na katılacaklar. Antrenörümüz Emrah Taşlı ya ve sporcularımıza başarılar dileriz. 

30-31 Mayıs Çeşme'de düzenlenen 'Okullararası Yelken Yarışları' na katıldık

Ecem Elmas - Laser 4.7

Damla Biçer - Optimist

Uygar Kızılkaya - Optimist

Emrah Taşlı - Antrenör

18-24 mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen Federasyon Kupası Halit Narin Yarışları'nda Sporcularımız Ecem Ecem Elmas Laser 4.7 Kızlar 1.si ; Uygar Kızılkaya Optimist Genel 8. si(102 sporcu içinde)  ve Mehmet Alp Alagöz Laser Radial de 15. oldular. Sporcularımız Antrenörümüz Emrah Taşlı yı kutlarız :))

25 - 26 Nisan Urla İl Yarışları 

Katılan Sporcularımız

Ecem Elmas - 4.7 Laser

Optimist

Damla Biçer

Furkan Ayöz

Uygar Kızılkaya

Optimist Junıor

Sıbel Yıldırımcı

Irmak Karaorman 

Ege Taşkaya

Mehmet Dalkılıç

Yenisey Yalta

Antrenör

Emrah Taşlı

FYİK takımına başarılar dileriz 

2015 Bölge Kupası Yarışlarında Ecem Elmas Kızlarda  1. olmuştur

2015 BÖLGE KUPASI YARIŞLARI 08-12 Nisan tarihlerinde Urla'da gerçekleştirilecektir. 
Katılan sporcularımız
Ecem ELMAS - Laser 4.7

Optimist

Damla BİÇER

Furkan AYÖZ
Uygar KIZILKAYA

Optimist Junıor
Irmak KARAORMAN
Sibel YILDIRIMCI
Batı Tan BARÇIN
Ege TAŞKAYA
Mehmet DALKILIÇ
Yenisey YALTA

Antrenörlerimiz
Emrah TAŞLI
Can GÜVEN

Sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar dileriz.

Sporcumuz Mehmet Alp Alagöz 08-12 Nisan tarihlerinde İtalya’da düzenlenecek olan Laser Europa Cup Malcesine yarışlarına katılacaktır.  Laser Radial Gençler Milli Takımına  Sporcumuza ve Antrenörlerine  yarışlarda başarılar dileriz.

  • EGE KINALI

    FYİK sporcuları Ege Kınalı (Istanbul Teknik Üniversitesi) ve Mithat Can Alagöz (Yaşar Üniversitesi), ögrenim gördükleri üniversitenin yelken takımıyla Campus Cup yarısina katılarak başarılı sonuçlar aldılar.
    Ege Kınalı, Irc1de 2. Overall da 3.
    Mithat Can Alagöz, Irc1 de 3. oldular.
    Yat sınıfında kulübümüzü temsil eden sporcularımızı tebrik eder basarılarının devamını dileriz.

  • MİTHATCAN ALAGÖZ

03-08 Mart 2015 Tarihlerinde Bodrum'da  'BİOR uluslararası Optimist yarışları'na katıldık

Antrenörümüz

Emrah Taşlı

 

Optimist                 

Uygar Kızılkaya    

Optimist Junıor

Irmak Karaorman

Batı Tan Barçın

Ege Taşkaya

Mehmet Dalkılıç

 

21-22 Şubat 2015 'Çeşme İl Açılış Kupası Yarışları'

28 Şubat-01 Mart 'Çeşme Teşvik Yarışı' na katıldık

Optimist 

Uygar Kızılkaya

Laser 4.7             

Ecem Elmas                         

Laser radial                  

Mehmet Alp Alagöz      

 

Bodrum-Yalıkavak 2015 Yarıyıl Yarışları

26 ocak- 01 şubat 2015 'Bodrum-yalıkavak Yarıyıl Yarışları' na katıldık

Antrenörlerimiz

Emrah Taşlı

Can Güven

Optimist            

Damla Biçer       

Uygar Kızılkaya    

Furkan Ayöz  

Optimist Junıor

Irmak Karaorman

Batı Tan Barçın

Ege Taşkaya

Mehmet Dalkılıç

 

 

 

22 - 23 Ekim Karşıyaka Körfez Yarışları’na katılan sporcularımız  

Optimist            

Damla Biçer       

Uygar Kızılkaya

Buğra Alpak      

Furkan Ayöz                     

 

Laser 4.7             

Ecem Elmas       

Kemal Metin                    

Laser radial       

Ata Murat Sağsöz           

Mehmet Alp Alagöz      

 

Sonuçlar                            

Mehmet Alp Alagöz       Laser radial genelde 3- gençlerde 2.

Ecem Elmas  Laser 4.7 kızlarda 1.  -  genelde 5.                 

Uygar Kızılkaya  optimist   7.                       

03 - 05 Ekim 2014 Foça Regata Yarışlarını düzenledik

18 - 19 Ekim 2014 Karşıyaka İl Yarışları
Katılan Sporcular    
optimist     
damla biçer    
uygar kızılkaya    
buğra alpak    
furkan ayöz    
     
Laser 4.7    
ecem elmas    
kemal metin    
     
Laser radial    
ata murat sağsöz    
mehmet alp alagöz    
berkay abay    
     
     
18 Ekim Yarış Sonuçları    
Radial Genel 2.  berkay abay
Radial Gençler 2. berkay abay
     
Radial Genel 3. mehmet alp alagöz
Radial Gençler 3. mehmet alp alagöz
     
Laser 4.7 bayanlar 1. Ecem Elmas
     
Genel Yarış Sonuçları    
Radial Genel 1. Berkay Abay
Radial Gençler 1. Berkay Abay
     
Radial Gençler 3. Ata Murat Sağsöz
     
Laser 4.7 Bayanlar 1. Ecem Elmas
     
Optimist Genel 5. Uygar Kızılkaya

27 Ekim-2 Kasım 2014 tarihlerinde Samsun'da organize edilen Laser Türkiye Şampiyonasına kulübümüzde 3 sporcusu ile katılmıştır.

Katılan Sporcularımız

Ecem Elmas (laser 4.7)

Berkay Abay (laser radial)

Mehmet Alp Alagöz (laser radial)

 

 Norveç Moss'ta düzenlenen Laser 4.7 Youth Europeans 2014 Şampiyonasına yurdumuzdan katılan 6 sporcunun ikise bizden.Berkay Abay ve Ecem Elmas'dan hepimizi sevindiren haberler gelmekte... 

  

Berkay abay Avrupa 3. olarak döndü kulübümüze ....

24 – 28 Eylül 2014 Tarihli “ Bölge Kupası 2. Ayak “ Yarışlarına evsahipliği yaptık

Antrenör    : Emrah TAŞLI

                 

 

SPORCULAR

Radial

Berkay ABAY

Ata Murat SAĞSÖZ

Mehmet Alp ALAGÖZ

 

Laser 4.7

Ecem ELMAS

Ege Su TOKUŞ

Kemal METİN

Ege Can BARÇIN

 

Optimist A Takımı

 Furkan AYÖZ

M.Buğrahan ALPAK

Damla BİÇER

Uygar KIZILKAYA

Robert GEZER

 

 

Optimist B Takımı

Batı Tan BARÇIN

Mehmet DALKILIÇ

Poyraz HAKYEMEZ

Ege TAŞKAYA

Irmak KARAORMAN

Yenisey YALTA

A.Kadir SERT

 

 

Sonuçlar:

 

 

Ecem ELMAS              Kızlarda laser 4.7  Birinci

Berkay ABAY              Laser Radial Genç Üçüncü    

 

17-23 Mayıs 2014 Gençlik ve Spor Bakanlığı Halit Narin Kupası yarışalarına aşağıdaki sporcularımızla katıldık

Optimist

Can Barçın

Buğrahan alpak

Laser 4.7 

Ecem Elmas

Berkay Abay

Laser Radial

Ata Murat Sağsöz

Mehmet Alp Alagöz,

Sonuçlar

Ecem Elmas Kızlarda 2.

Berkay Abay Genelde 4.

 

30 Nisan - 04 Mayıs 2014 Bölge Kupası 1. Ayak Yarışları Bodrum'da yapıldı

Optimist

Can Barçın

Buğrahan alpak

Laser 4.7 

Ecem Elmas

Berkay Abay

Laser Radial

Ata Murat Sağsöz

Mehmet Alp Alagöz,

Sonuçlar

Ecem Elmas Kızlarda 1.

Berkay Abay Genelde 1.