Aidatlarınızı ve bağışlarınızı aşağıdaki hesap numarasına gönderebilirsiniz.

İş Bankası Foça Şubesi 3472-0107039

İban No: TR85 0006 4000 0013 4720 1070 39

İletişim Tel : 0.530.3016575

 Külübümüz tekrar yapılanma sürecindedir.Birçok eksiğimizin olduğunu yaşayarak da tespit etmek çok kolay...

Birçok üyemizin özverili bir şekilde maddi ve manevi katkılarıyla  eğitim programlarımız devam ediyor .Ancak eksik listemiz tabii ki henüz tamamlanamadı.

Malzeme açısından can yeleğinden tutun optimist ,laser,4.20 için her türlü donanım parçaları(yelken,yeke,yeke uzatması,makaralar,muhtelif boyutlarda krom kilitler,gırcata ipleri,halat,eğitimde kullanılmak üzere başlangıç seviyesi sörf malzemesi,çocuklarımızın kursta kullanabileceği çok sayıda neopren deniz ayakkabıları,teorik derslerinde daha rahat yazabilmeleri için tek taraflı yazma tahtalı ders koltukları ...vs

Kulübümüzün yeni bir bölümünün oluşturulması da gündemde,her türlü inşaat işlerinde destek verebileceklerin bizlere ulaşmasını da rica ederiz. Açık alanda derslik olarak kullanılacak ve malzemelerin de konabileceği bir alanın oluşturulması gibi bir işimiz olacak...

Katkılarınız için direk malzeme alarak da,hesap numaramıza  miktar ne olursa olsun destek başlığı ile nakit yatırarak da yardımcı olabilirsiniz.

Şimdilik minik de olsa satış bölümümüzden de çalışmalarımız oluyor.Ürün yelpazamizi de sizlerin de katkılarıyla genişletiyoruz.Standımızı şimdilik kulübümüze gelip görebilir destek olabilirsiniz.

FYİK e her türlü çalışmayı ve desteği yapan herkese yürekten teşekkür ediyoruz.