27 Aralık 2015 tarihinde 'Hoşgeldin Yeniyıl' kahvaltısı düzenledik. 95 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz kahvaltı çok keyifli geçti. 2016 yılının tüm sporcularımıza sağlık ve başarı getirmesi dileğiyle

3-4-5 Temmuz 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen ‘Foça Regata 2015’ Yat yarışları başarılı bir şekilde sona ermiştir. 13 teknenin katılımı ile sonlanan yarışlarda 4 gurup oluşturulmuş olup Ahşap sınıfında Auriga teknesi 1. olmuştur. Destek -1 birincisi Çeşme Sailing Lady Sun, Destek-2 birincisi Sun N Fun Destek -3 birincisi Saygılı teknesi olmuştur. Ödül töreni Pazar günü saat 20:00 de yapılan bir yemekle Foça Belediye Başkanı sayın Gökhan Demirağ, FYİK Yönetim Kurulu Üyeleri, FYİK antrenör ve sporcuları , FYİK üyeleri, Sporcu velileri, Regata Yarış komitesi, Regata’da yarışan tekne sahipleri ve mürettabatın katılımlarıyla yapılmıştır. Katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz. FYİK

 

'HOŞGELDİN BAHAR' Yemeğinde tüm yelkenseverleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.FYİK
Yer : Belediye Yeni Plaj
Tarih: 09 Mayıs 2015 
Tel : 0530.3016575

Sporcumuz Ecem Elmas '2014 Yılı Başarılı Yelkenciler' ödülü aldı.

Başlık ekle

2015 YILINI HEP BERABER KARŞILAYALIM
28 Aralık Pazar Günü , Belediye Yeni Plajında Saat :11 :00 'de kahvaltıda birlikte olalım. Yeni Yılı sürpriz hediyelerle karşılayalım. Katılımlarınızı bekliyoruz
Bilgi için: 0.530.301 65 75

Başlık ekle

FYİK 'in Düzenleyeceği Yemeğe Tüm Yelken Severler Davetlidir.

Tarih: 21 Kasım 2014

Saat : 18:30

Yer: Belediye Yeni Plaj

FYİK sporcularından bir kaptanın teknesi S/Y Beta Destek 3'te birincilik alarak yarışı bitirdi...
Спортсмены яхт клуба Фоча на однои из яхт «Бета 4», в составе 3-еи группы, закончили соревнования первыми...

Fotoğraf metni ekle

FOÇA REGATA 2014 KAYIT FORMU

Fotoğraf metni ekle

Günü böyle bitirdi sporcularımız...
Так закончили день наши спортсмены...

İlk üç yarış biter ve herkes dönüş yolunu bitirir parkurdan...

İlk startı beklerken tekneler oyalanırken....
Яхты в ожидании первого старта...

İlk günkü yarışlara hazırlanırlarken... Preparing for the first day of the races... Приготовления к первому дню соревнований...

Bizim çocuklar denizden geldiler tesise...

Kıyı şenleniyor inen teknelerle...

TYF bölge yarışı 2. ayak 25-09-2014 günü başladı. 220'ye yakın yelken sporcusu ve antrenörün katıldığı yarışlara evsahipliği yapmanın heyecanını yaşıyoruz.

The second stage of Turkish Sailing Federation's regional races took off on September 9, 2014. We are hosting 220 racers and trainers for this exciting event.

Вторая часть соревнований, под организациеи Турецкой Федераций Яхтинного Спорта, началась 25.09.2014. Мы были рады принять 220 яхтсменов и их тренеров, приеховших на соревнования.

BÖLGE YARIŞI / Regional Races / Соревнования области

Foça Regata öncesi 24–28 Eylül tarihlerinde 2. Bölge Yarışı da Foça'da yapılacaktır. Yaklaşık 250'ye yakın optimist ve laser sporcusunu konuk edeceğimiz Foça'da sporcularımızı ve hakemlerimizi Gıda ve Tarım Bakanlığına ait tesislerde konaklatacağız.

The second stage of Regional Races will be held in Foça, on September 24–28, the week before the Foça Regata. About 250 optimist and laser class competitors will participate in the races.

Перед соревнованиями «Фоча Регата», 24-28.09 проидут вторые областные соревнования. Около 250 спортсменов станут нашими гостями.

Yeni FYİK yönetiminin organize ettiği ilk yat yarışını heyecanla duyuruyoruz. Çevremizdeki tüm yelken seven dostlarımızı davet ediyoruz. Facebook sayfamızdan da, telefonlarımızdan da bizlere ulaşabilir, ön kayıt için başvurabilirsiniz.

O gecenin sürpriz konuğu Metin Bey de ziyaretçisi en bol olan masadaydı Sevgili Gökhan Demirağ ile...

Veliler de keyifliydiler...

Sevgili Başkanımız Reşit Çınarlı o akşamın en mutlu kişilerindendi...

Furkan'ımız yine sevgisini paylaşıyor...

İlk kez sporcularımız da büyükleri ile bir FYİK yemeğinde birarada idiler...

Karşıyakalı dostlarımız...

Başlık ekle

Bu yaz başı velilerimizin organize ettiği bir yemekten sonra Ağustos 2014 de tanışma, kaynaşma amacı ile kulübümüzün düzenlediği geniş katılımlı bir yemeği Foçazade'de gerçekleştirdik.

Foça Kaymakamımızın, Belediye Başkanımız Sevgili Gökhan Demirağ'ın, Liman Başkanlığımızdan Sevgili Asiye Hanımın ve Karşıyaka Yelken Kulübü Başkanının katılımıyla çocuklarımız, velilerimiz, tüm yönetim kadromuz ve Foça'yı, denizi seven dostlarımızla birarada idik.