• 20-21 Ağustos 2016 Tarihlerinde incir adasında sporcularımız , antrenörlerimiz Emrah Talı - Emre Taşlı - Arda Gültekin , yöneticilerimizden Bülent Kaşerci ve üyelerimizden İz Metin ve Hakan Barçın kamp yapmışlardır. Kampta oryantiring , su topu gibi sportif faaliyetlerin yanında adanın temizliğinide yapmışlardır.

FYİK olarak 08 Nisan 2016 tarihinde Polis haftası kutlamaları programında korteje denizden katıldık.

16 nisan 2016 tarihinde Foça Yelken İhtisas Kulübünün kuruluşunun 25. yılını kalabalık bir katılımla kutladık.  Kaymakamımız, Garnizon Komutanımız, Belediye Başkanımız, Belediye Meclis Üyeleri ,Sporcularımız, Velilerimiz, Üyelerimiz ,denizi seven ve bizleri destekleyen konuklarımızın dışında Ekiz Yumurta Basketbol Takımı Bayan Sporcularımızda aramızdaydı.Kurucu üyelerimizden ve aramızdan ayrılmış olan Sayın Cahit tanör'ün eşi Sevim Tanör'e FYİk Yönetim Kurulu Başkanı çiçek vererek teşekkür etti.  Sayın belediye başkanımız Gökhan Demirağ Foça denizciliğine katkılarından dolayı kulübümüze bir plaket verdi.Katılan tüm konuklarımıza teşekkür ediyoruz. 

https://youtu.be/sy8wBlOcIVY

2014 yılında gerçekleştirdiğimiz Bölge kupası haberi

Antrenörümüz Emrah Taşlı sunum yaparken

09.03.2016

Bugün engelli arkadaşlarımıza yelken sunumu yaptık. Haftada birgün çocuklarımıza uzaktan kumandalı yelken ile antrenman yaptıracağız. İlk gün 7 kişi katıldılar.