29-30 Ekim 2016 tarihlerinde Urla'da 'Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları'na katıldık

Antrenör

Emrah Taşlı

Kafile Sorumlusu

Erdal Özsoy

Laser 4.7

Sibel Yıldırımcı - Laser 4.7 Kızlar 3.

Ege Can Barçın

Kemal Metin - Laser 4.7  genel 5.

Optimist

Furkan Ayöz

Optimist Junıor

Pelin Şahin - Optimist J. Kızlar 2.

Zeynep Oğulcan - Optimist J. Kızlar 3.

Batı Tan Barçın

Ege Taşkaya

Mehmet Dalkılıç

Osman Şahin Güler

Selim Güldoğan

Yenisey Yalta - Optimist genel 3.

 

08-09 Ekim 2016 Karşıyaka "Meme kanseri farkındalık kupası yelken yarışları"ndayız.

Antrenörler

Emrah Taşlı

4.7 Laser

Ege Can Barçın

Kemal Metin

Sibel Yıldırımcı - Laser 4.7 J. Kızlar 3.

Optimist

Furkan Ayöz

Optimist Junıor

Ege Taşkaya - Optimist Junıor 2.

Mehmet Dalkılıç

Yenisey Yalta - Optimist Junıor 5.

 

 

 

 

26 eylül - 01 ekim 2016 tarihleinde İstanbul'da  "Türkiye Şampiyona"sına katıldık.

Antrenörler

Emrah Taşlı

Emre Taşlı

4.7 Laser

Seran Katipoğlu

Ege Can Barçın

Kemal Metin

Optimist

Güneş Damla Biçer

Optimist Junıor

Irmak Karaorman

Ege Taşkaya

Mehmet Dalkılıç

Yenisey Yalta

Kafile Sorumlusu

Erdal Özsoy

 

15-19 Ağustos 2016 tarihlerinde Urla İgor Yelken Yarışlarına katıldık

Sporcular

Damla Biçer

Ege Taşkaya

Mehmet Dalkılıç

Yenisey Yalta

 

Pelin Şahin

Osman Şahin Güler

Selim Güldoğan

 

Antrenör Can Güven

Kafile Sorumlusu Erdal Özsoy

 

Optimist Junior Genel 4.  - Ege Taşkaya

 

11-12-13 Ağustos 2016 tarihlerinde urla 'da takım yarışlarına katıldık.

Sporcularımız

Batı Tan Barçın

Ege Taşkaya

Irmak Karaorman

Mehmet Dalkılıç

Yenisey Yalta

Antrenör Can Güven

4-5 Haziran 2016 tarihinde " Foça yaz kupası yelken yarışları"na katılan sporcularımız

optimist   
   
damla biçer
sibel yıldırımcı
ırmak karaorman
tan barçın
ege taşkaya
mehmet dalkılıç
yenisey yalta
   
osman şahin güler
selim güldoğan
pelin şahin
zeynep oğulcan
   
laser 4.7  
kemal metin
can barçın
seran katipoğlu
   
   
antrenörler
emrah taşlı
Can  güven
   

 

Sonuçlar
Damla Biçer - optimist kızlar 2. 
Ege Taşkaya - optimist junior genel 4.
Irmak Karaorman - optimist junior kızlar 1.
Seran Katipoğlu - laser 4.7 genel 3.
Laser 4.7 kızlar 1.
Laser 4.7 junior 2. 
Tüm sporcuları ve antrenörlerimiz Emrah Taşlı ve Can Güven ' i tebrik ederiz

20- 23 Nisan 2016 Kuşadası Bölge Kupası Yelken Yarışları 

sporcular  
optimist   
   
damla biçer
sibel yıldırımcı
ırmak karaorman
tan barçın
ege taşkaya
mehmet dalkılıç
yenisey yalta
   
osman şahin güler
selim güldoğan
pelin şahin
zeynep oğulcan
   
laser 4.7  
kemal metin
can barçın
seran katipoğlu
   
   
antrenörler
emrah taşlı
Can  güven

 

Sonuçlar

Seran Katipoğlu Laser 4.7 kızlar 2.

Okullararası yelken yarışlarından 2016

 

 

25-26-27 Mart 2016 Karşıyaka'da optimist bölge kampına katıldık.

Katılan Sporcularımız

Irmak Karaorman

Batı Tan Barçın

Ege Taşkaya

Mehmet Dalkılıç

Yenisey Yalta

 

19-20 MART DENİZ KUVVETLERİ YARIŞI - ÇEŞMEALTI-YOLLUCA
optimist           
uygar kızılkaya        
furkan ayöz        
damla biçer        
sibel yıldırımcı        
ırmak karaorman        
tan barçın        
ege taşkaya        
mehmet dalkılıç        
yenisey yalta        
           
osman şahin güler        
selim güldoğan        
pelin şahin        
zeynep oğulcan        
           
laser 4.7          
kemal metin        
can barçın        
seran katipoğlu        
           
           
antrenörler        
emrah taşlı        
Can  güven        

27-28 Şubat 2016 Çeşme İl Açılış Kupası Yelken Yarışları 

Antrenör

emrah taşlı

 laser 4.7  
kemal metin
can barçın
seran katipoğlu
 optimist  
uygar kızılkaya 
furkan ayöz
damla biçer
sibel yıldırımcı
ege taşkaya 
tan barçın
mehmet dalkılıç
yenisey yalta

ırmak karaorman

 

sonuçlar        
4.7 laser genel 2.   Seran katipoğlu
4.7 laser junıor 1.   Seran katipoğlu
optimist junıor kızlar 3. ırmak karaorman
optimist genel 4.   uygar kızılkaya

22-27 Ocak 2016 Yalikavak'ta yapilacak olan " Yarıyıl Yarışlarına" katıldılar. 

Fyik sporcularimiz 
Optimist A Takımı
Damla Biçer- Sibel Yıldırımcı -Irmak Karaorman- Tan Barçın - Ege Taşkaya- Mehmet Dalkılıç - Furkan Ayöz - Uygar Kızılkaya - Yenisey Yalta
Laser Takımı
Seran Katipoğlu - Ege Can Barçın
Kemal Metin
Antrenörlerimiz 
Emrah Taşlı- Can Güven
Kafile sorumlumuz Emre Taşlı